HiKoki WH18DDW4Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 140 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH18DDW4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Kivételesen könnyű és kompakt gép: kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. Teljes hossza 134 mm, súlya 200 g-mal kevesebb, mint a korábbi modellé.
  • Gyors és erőteljes szénkefementes motor.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Max. meghúzási nyomaték: 140 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0 - 3200 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4000 ütés/perc
Gépcsavar: 4 - 8 mm
Facsavar: 4.5 x 90 mm
Nagy nyomatékú csavar: M5 - M12
LED lámpa: van
Teljes hossz: 134 mm