HiKoki FDV16VB2U3Z ütvefúró (kofferben)
550 W, 0-2900 ford/perc, 1.6 kg, gyorstokmány
Egységár (darab):
Cikkszám:
FDV16VB2U3Z
HiKoki ütvefúrók
Leírás
  • Az egészhullámú vezérlőelektronika magas teljesítményt biztosít alacsony fordulatszámon is.
  • Gyorstokmány.
  • Bal-jobb forgásirány.
Géppel szállított tartozékok:
  • mélységállító
  • oldalfogantyú
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 550 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2900 ford./perc
Ütésszám: 0-46400 ütés/perc
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Furat Ø acélban: 13 mm
Furat Ø fában: 25 mm
Furat Ø téglában: 16 mm