HiKoki DV20VB2WUZ ütvefúró (kofferben)
790 W, 54 Nm, 0-1000/0-3000 ford/perc, gyorstokmány
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV20VB2WUZ
HiKoki ütvefúrók
Leírás
  • Bal-jobb forgásirány gyorskapcsoló.
  • Fúrás - ütvefúrás váltás.
  • Új, kétfokozatú szinkronhajtómű.
  • Fokozatmentes fordulat- és ütésszám-szabályozás.
Géppel szállított tartozékok:
  • mélységállító
  • oldalfogantyú
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Furat Ø acélban: 13 mm
Furat Ø betonban: 20 mm
Furat Ø fában: 32 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 790 W
Leadott teljesítmény: 510 W
Üresjárati fordulatszám 1. fokozat: 0 - 1000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám 2. fokozat: 0 - 3000 ford./perc
Max. forgatónyomaték: 54 Nm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Nyakméret: 43 mm