HiKoki DH52MEYWSZ szénkefe nélküli SDS-max fúró-vésőkalapács (kofferben)
1500 W, 21 J, 11 kg
Befogás: SDS-max;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH52MEYWSZ
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
VILÁGÚJDONSÁG: szénkefementes hálózati fúró-vésőkalapács.
  • Karbantartás mentes! Nincs leéget forgórész, szénkefecsere!
  • Bármely tipusú áramfejlesztőről üzemeltethető!
  • Nem érzékeny a kábel hosszabbító okozta feszültség esésre!
  • 1500 W / 52 mm fúrásteljesítmény.
  • Porvédett szerszámbefogás SDS-max fúrókhoz.
  • Digitálisan állítható fordulat- és ütésszám.
  • UVP: Hitachi fejlesztésű nagyhatékonyságú rezgéscsillapítás.
  • Alumínium géptest (AHB).
  • Puhabetétes "soft" fogantyú.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységhatároló
  • kalapács zsír
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 1500 W
Ütőenergia: 21 J
Üresjárati fordulatszám: 110 / 160 / 220 / 260 ford./perc
Ütésszám: 1000 / 1400 / 1900 / 2400 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 52 mm
Betonban fúrókoronával: 160 mm
Teljes hossz: 585 mm