HiKoki DH28PMY2WSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács
850 W, 3 J, 2.9 kg
Cikkszám:
DH28PMY2WSZ
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kategóriájában a legnagyobb fúrási sebesség.
  • A rövidebb géptest miatt még jobban kezelhető.
  • Az új hűtőablak jól védi a motort a beáramló portól és így védi a károsodástól.
  • Szögállítási lehetőség (vésőszárnál).
  • Puha, elasztomer burkolatú markolat és oldalfogantyú.
  • Könnyen, egyetlen mozdulattal beilleszthető fúró- és vésőszár.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységütköző
  • cserélhető gyorstokmány
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 850 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1100 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4300 ütés/perc
Egy ütés energiája: 3 J
Furat átmérő betonban: 28 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban: 13 mm
Furat átmérő fában: 32 mm
Gép tömege: 3.1 kg
Gép hossza: 393 mm (428 mm gyorstokmánnyal)