HiKoki DH26PMCWSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács
830 W, 2.9 J, 3 kg
Cikkszám:
DH26PMCWSZ
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kompakt és könnyű: a mindössze 382 mm hossz és a könnyű súly megkönnyíti a forgókalapács használatát és irányítását.
  • A puha markolat és oldalfogantyú tovább javítja a komfortérzetet.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • gyári cseretokmány
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 830 W
Ütésszám: 0 - 4300 ütés/perc
Furat átmérő betonban: 3.4 - 26 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban: 13 mm
Furat átmérő fában: 32 mm
Befogás: SDS-plus
Gép tömege (SDS-plus tokmánnyal): 3 kg
Gép hossza (SDS-plus tokmánnyal): 382 mm