HiKoki DH18DPCW2Z akkus SDS-plus fúró-vésőkalapács (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 3.2 J, 3.46 kg, RFC visszaható erő elleni védelem
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH18DPCW2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • 3 választható üzemmód: fúrás, ütvefúrás, vésés.
  • Kompakt, könnyű, jól kiegyensúlyozott gép, kényelmes dolgozni vele.
  • Vezetékes teljesítmény vezeték nélküli rugalmassággal.
  • LED-világítás: jól megvilágítja a munkaterületet.
Géppel szállított tartozékok:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Ütőenergia: 3,2 J
Üresjárati fordulatszám (Normal): 0 - 950 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Low): 0 - 700 ford./perc
Ütésszám (Normal): 0 - 4300 ütés/perc
Ütésszám (Low): 0 - 3170 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 26 mm
Furatátmérő acélban: 13 mm
Furatátmérő fában: 27 mm
Befogás: SDS-plus
Teljes hossz: 368 mm