HiKoki D10VC3WCZ fúrógép
600 W, 0-3500 ford/perc, 1.4 kg, gyorstokmány
Egységár (darab):
Cikkszám:
D10VC3WCZ
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • Nagyon erős motor (600 W).
  • Gyors fúrási sebesség.
  • Jó terhelhetőség.
  • Kapcsolóról változtatható sebességfokozat-állítóval.
  • Robusztus hengeres ház.
  • Külön rendelhető oldalfogantyú – stabilabb fogás.
Műszaki adatok:
Tokmányméret: 10 mm
Furatátmérő acélban: 10 mm
Furatátmérő fában: 32 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 600 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2500 ford./perc
Teljes hossz gyorstokmánnyal: 242 mm